mickey cortez Creative Commons License 2006.01.19 0 0 91

Udv mercury

öszintén szolva nem nagyon tudom értelmezni a kérdésed,mert én még nem hallottam soha,hogy Belga-Kongot Mike nyakába varrták volna...ez töle független dolog volt,nélküle is megtörténtek volna a dolgok..ö egy katona volt,egy zsoldos aki bizonyos feladatokra szerzödött.amire esetleg Te gondolsz vagy célzol az az,mikor 61-ben volt az operation dragon rouge,Stanleyvilleben,akkor az akkori sajto(emlékezz,akkoriban a hidegháboru alatt ami a nyugati blokkban pozitiv az a keletiben negativ,és forditva..)egy része arrol cikkezett,hogy a Vadludak tömegmészárlást rendezett Stanben,a másik fele meg arrol,hogy a vadludak ezrek életét mentették meg a vérszomjas simbáktol..ahogy von Rosen báro volt a biafrai Don Quijote is,meg volt náciszimpatizáns terrorbombázo is..dönts Te:)

Mad Mike nem kurt el semmit,egy rossz szokása volt.ha esetleg(ez azért néha elkerülhetetlen)bebukott pár dolog és biroság elé került,nem igen tartott lakatot a száján,néha többet mondott mint kellett volna.okozott a megbizoinak néha meleg perceket,föleg ha azok a megbizok pl  valamelyik állam titkosszolgálata volt.:))

a korra kitérve,az ex 5.(a ludak) még életbe maradt tagjai az örnaggyal együtt még a nyolcvanas években is szerzödtek,pedig akkor Mike is tul volt már a hatvanon jocskán..

Hogy lehet szerzödni?nem tudom,a törvény tiltja a toborzást.....)p

láttál már háborut?tudod mi érdekel belöle?ha szakmailag akarod lemérni magad,juss ki Irakba,sokat tanulhatsz.ne az alapján dönts,hogy melyik ország neve hangzik egzotikusabban,a feladatot nézzd.ha esetleg groundhopper akarsz lenni,mindegy hova mész..Irak megfog változtatni..nagyon.

üdv

mick

Előzmény: mercury_ (88)