John Doe3 Creative Commons License 2006.01.17 0 0 139
Teljesen igazad van - lehet menni Járaihoz reklamálni. Ja és hogy ki fölözte le a kamatkülönbözetet? Csak nem a fijjug?
Előzmény: kutato (44)