lilita Creative Commons License 2006.01.17 0 0 136
Nagyon jól összeszedted, de a hiány növeléséhez még hozzá lehetne adni a járulék ellenében kapott ellátásokat (szvsz a munkanélküliek jó része mentálisan rosszabb állapotban van az átlagnál, tehát táppénz stb. több lesz).
Előzmény: szedlacsek2 (69)