lilita
2006.01.17
|
|
0 0
136
|
Nagyon jól összeszedted, de a hiány növeléséhez még hozzá lehetne adni a járulék ellenében kapott ellátásokat (szvsz a munkanélküliek jó része mentálisan rosszabb állapotban van az átlagnál, tehát táppénz stb. több lesz). |
Előzmény: szedlacsek2 (69)
|
|