lafun Creative Commons License 2006.01.16 0 0 130

Sziasztok!

 

Hasonló érdeklődésű vagyok, bár a bondage-t lakkal, vagy latexel együtt gyakorlom. Korábban már írtátok, hogy ki mikor észlelte magán, hogy vonzódik a bondage-hoz. Én már gyerekoromban igyekeztem olyan bűvészelőadásokra elmenni, ahol az aszisztens megkötözi a bűvész. Akkor még nem igazán törödtem vele, hogy ez eetleg zavar másokat vagy sem. A szovjet partizán és az olasz westernek mellett a TV-műsorokban ilyennel nem lehetett találkozni. Viszont volt néhány film amit igyekeztem mindig megnézni, mert tartalmaztak néhány olyan percet, ahol megkötözött hölgyeket lehetett látni. Aztán jöttek a nyári táborok, ahol mindig lehetett egy számháború alkalmával foglyot ejteni. Persze a lányokat igyekeztem elkapni. Ekkor jöttem rá, hogy mennyi srác vonzodik ehhez.  Amíg a szüleimnél laktam én sem tudtam igazán gyakorolni.  Később kollégiumi bulikon is ki lehetett  élni a szenvedélyemet. Itt már erre kapható lány is volt. Aztán megjelentek a videók, Dvd-k, és az internet. A lányok is felszabadultabbak, könnyebb velük közölni vágyainkat, ráadásul én úgy látom, hogy hamar rákapnak az ízére.  Most boldog párkapcsolatban élek. Az élettársam is kedvét leli benne és igy én is nagyobb örömet tudok neki okozni. Jelenleg közel a negyvenhez azt mondom első az öszinteség. Ha erre vágyunk probáljuk minnél hamarabb elmondani a partnerünknek, mert akkor nyújt igazi élvezetet.  Csak néhány gondolatot írtam le. Bocsánat, ha unalmas, vagy közhelyes voltam. Gratulálok a topikhoz