uaz469b Creative Commons License 2006.01.11 0 0 23
Na akkor elmagyarazom a dolgokat hogy marakodas helyett tisztan lassatok a helyzetem. Tehat van magyar utlevelem, feherkartyam es magyar nemzetkozi jogsim. Van az autom, aminek megvan a papirja, es csinaltattam egy amerikai nemzetkozi jogsit (mivel a magyart nem mindenhol fogadjak el allitolag). Connecticutban lakom ahol az autoregisztralashoz kerik a social security szamot, ezert itt nem tudom megcsinalni (mivel az nekem nincs). Namost van olyan lehetoseg hogy szerzek egy mas allambeli lakcimet ahol social szam nelkul is lehet regisztralni, es igy lenne rendszam a kocsin. Na ez az amit szeretnek megvalositani. Azzal tisztaban vagyok hogy kell biztositas az autora, ez is megoldott. Amit el akartam kerulni az az hogy ne kelljen plussz penzt fizetni. Van egy ember aki elintezne ezeket a dolgokat, ugy hogy kifizetem az adot ($90) a regisztralasi dijat ($160) a biztositast fel evre ($575) es az ugyintezes ($350). Na es itt inteztek volna az amerikai nemzetkozi jogsit is $195-ert, amit nekem sikerult $99-ert megcsinalni es az arban benne van a $14-os UPS-es kiszallitasi dij is. Ja es o mondta aszt is hogy a regisztralashoz kell a jogositvany!!!
Ha kivancsiak vagytok meg valamilyen reszletekre ami elkerulte a figyelmemet akkor irjatok.