[ToMee] Creative Commons License 2006.01.11 0 0 274
Hali!

Eddig 3 routerem volt: D-Link 514, D-Link 624+??, és egy SMC.
Egyik sem jött be, a d-linkek fagyogattak ledobálták a wirelesses gépet sőt, még a kábeles gépen is "laggolt" a net. SMC no comment.. néhány óra használat után egyszerűen megszűnt a net.. volt hogy a wifis gépen volt net az utp-sen meg nem, meg kifagyott a menüje. a firmware upgrade sem működött :D (Az a d-linknél legalább ment)

Wifis routert szeretnék vásárolni, és a Linksys WRT54GL-t néztem ki.
Végigolvastam az egész fórumot és mostanra már ilyen a szemem 8)
Láttam hogy írtátok hogy az új WRT54G már nem linuxos és nem megbízható...
Ezért néztem ki az 54GL-t, ami elvileg ugyanaz mint az WRT54G v4.0.

Az lenne a kérdésem, hogy erre fel lehet-e tenni buherált firmwareket, vagy csak az amerikai verzókra. Mert találtam a linksys firmwarenél EU-sat... (ami régebbi mint a nem EU-s)
http://www-uk.linksys.com/servlet/Satellite?childpagename=UK%2FLayout&packedargs=c%3DL_Content_C1%26cid%3D1129319214597&pagename=Linksys%2FCommon%2FVisitorWrapper

Meg ezt olvastam 1 fórumban, csak nem volt rá válasz, hanem hogy itt meg ott keresgéljen (csak az nem angolul volt már):
I bought a WRT54GL-EU, but unlike the WRT54GL-DE it appears to have firmware 4.30.0 (sept 28 2005) instead of 4.30.1 and linksys offers no firmware download of 4.30.1. So now I'm not sure whether or not I can use the 3rd party firmware of HyperWRT. Don't want to end up with a brick :P

A WRT54G-s routerekre fel van tüntetve hogy EU? és azokra rámennek abuherált firmwarek, mert akkor elvileg a GL-esre is (remélem). Szóval ez lenne a kérdésem.

Köszi!

ToMee