uaz469b Creative Commons License 2006.01.10 0 0 18
Mar bocsanat hogy kerdezni mertem! Mivel nemreg jottem ki (de eszt irtam is) es nincsenek papirjaim (eszt is irtam), ezert kerdeztem, hatha valaki normalis kulturalt modon es nem rebuszokban valaszol a kerdesemre! A linkeket koszonom, igaz sajnos nyelvnemtudas reven csak akkor tudok vele mit kezdeni ha elolvastatom, ami megoldhato. Sot van olyan is aki eljon es segit elintezni! A kocsipapirokkal nincs gond. Viszont sok olyan allam van ahol kerik a social security szamot! Namost ennek hianyaban pl CT-ben (ahol lakom) nem is tudok regisztralni ha jol tudom!
Azert tettem fel itt eszt a kerdest, mert altalaban en is akkor ulok a gep elott ha raerek. Gondoltam mas is van igy ezzel es ha akar ad informaciot. Mert fontos ez? Mert nem akarom az en problemammal senki draga idejet pazarolni!
Namost ha valakinek ez nem tetszik az ne irjon, sot el sem kell olvasnia eszt a topikot. Megmondom oszinten nem vagyok kivancsi a lekezelo okoskodasra! Lehet hogy, sot biztos vannak olyanok akik nagyon ugyesek meg okosak (MIVEL NEM TEGNAP JOTTEK KI), de azert mert valaki nem tud mindent amikor megszuletik nem kell lefikazni! Ha meg valaki nem erti a kerdest akkor valoszinu aszt sem tudja mirol van szo, vagy nem olvasta el a kerdest.
Ezentul nem fogok az ilyen beirasokra valaszolni!!!
Es megkernem hogy a fentiek figyelembevetelevel irjon aki akar, amit elorre is koszonok!!!
Előzmény: Törölt nick (16)