+Majmunka+ Creative Commons License 2006.01.04 0 0 31

Hát igen, a kiskanalas résznél nálam is rezgett a léc, de összességében kitartottam  :-) Eszméletlen jó rész volt, egy percre sem engedett a feszültség. És az is nagyon érett már, hogy maguk oldják meg a dolgot ketten, külső segítség nélkül. Mit gondoltok, mi jön ezután? Korábban azt hittem, hogy nem lesz folytatás, ezért biztos voltam benne, hogy Harry elintézi valahogy Voldemortot az utolsó részre Draco és Severus aktív segédletével. De most, hogy tudjuk, lesz folytatás... már nem vagyok biztos benne. És ettől teljesen másképp nézhet ki a további 3 fejezet. Ha Voldi kinyírása elmarad, akkor elképzelhető, hogy már csak magyarázó és levezető rész következik. Ha viszont nem, akkor hamis illúzió, hogy megmenekültek, és a következőben megint horror lehet. Még 3 rész van, akár bele is férhet. De: a következő rész címe Egy folyó Egyiptomban. Ez nem nagyon passzol a második feltevésemhez (nem is tudom, hogy :-( vagy :-) ). A további 3 rész kicsit soknak tűnik levezetésnek - de Aspen máskor is hajlamos volt nyugisra és lelkizősre venni a történetet néhány fejezeten át, és azok mindig nagyon szépek voltak, tehát nem elképzelhetetlen.

Mire tippeltek?

Előzmény: GuessLess (30)