emedit Creative Commons License 2005.12.30 0 0 3481

Üdv Mindenkinek!

 

Sajnos csak most tudok írni, most jutottam gép közelébe!

 

A kaposvári koncert fantasztikus volt,aki ott volt azt hiszem csak jól érezhette magát, isteni hangulat volt, és szerintem Éváék is jól érezték magukat!

 

Fristi: köszi a képeket, látom azért egypár megmenekült, igazi meglepi volt!

Én is nagyon örülök, hogy végre személyesen is megismerhettük egymást, és küldök Neked a kedvenc sorozatodból még képeket, csak egy kis türelmet kérek, az előhívásig.:)) Örülök, hogy szerencsésen hazaértetek, add át kérlek az üdvözletemet Évinek, Krisztának és Nikinek is!

 

 

Bubu: én is nagyon örülök,hogy találkoztunk végre-végre annyi terv után, és remélem hamarosan megismételjük. Jó volt együtt lenni, mégha kis is feküdtél tőlünk.:))) Ígérem, hogy a mobil kikapcsolást ki fogom próbálni, és értesítelek, hogy mire jutottam:)))) Bocsi a sok gyaloglásért!:))

Remélem hamarosan találkozunk, és bármikor nagyon szívesen látlak!

 

 

 

Hofburg:mit is írjak Neked Te informatikus-könnyvtárosok gyöngye, aki nem utolsó sorban kiváló angolos?:))) Örülök, hogy épségben hazaértél, de sajnálom, hogy a betegséget sikerült átadnom! Remélem a mozgásban Kaposváron nem volt hiány!

Ja és értékeld Bubu hógolyós kíméletét is, hiszen csak a fejedre célzott a dedikált plakátokat mentve!:)))    

 

 

Frist, Bubu érezzétek magatokat a mai koncerten nagyon jól!!!!:))))

 

 

Minden Neotonosnak nagyon boldog és Neotonban gazdag Új Évet kívánok!

 

 

Edit Kaposvárról

 

                   

Előzmény: fristi (3477)