LFC_fan Creative Commons License 2005.12.29 0 0 6937
engem is megpróbáltak beszervezni, sikertelenül. egyik volt évfolyamtrásam kínálta ezt a nagyszerű üzletet, rávett hogy menjek el egy ilyen találkozóra. nekem már az gyanús volt hogy mindenki öltönyben van, de az előadásra egy ősrégi, rozoga autóval mentünk. az összejövetel olyan volt ahogy leírtátok. mindenki tapsolt, röhögtek a hülye poénokon és a mellettem ülő ügynök próbálta nekem elmagyarázni hogy itt más a szemléletmód, mint az egyetemen, mennyire gazdag lehetek ezáltal stb. ezután megbeszéltek velem egy találkozót hogy ismertessék az üzletet,  de nekem egyáltalán nem tetszett az egész. főleg hogy olvasom ezt a fórumot már jóideje és sokat olvastam az angol anti-amway oldalakat is. az biztos hogy jól ki van találva, de amikor az előadáson megpillantottam az őszülő nyugdíjasokat akiket megpróbálnak beszervezni, tudtam hogy nem nekem való ez. nagyban hasonlít sztem ez az egész a szcientológiára, az ember nagyon könnyen függő lehet és elég nehéz ebből is a kiszállás, főleg ha már megvettél 50 kazettát. nem tudom mennyire igaz, de most olvastam hogy a legtöbb gyémánt meg akik a legtöbbet keresik ezzel a biznisszel szcientológusok. na szóval, engem nem győzött meg ez a lehetőség, katolikus keresztényként úgy gondolom lesz majd jobb lehetőségem is az életben az érvényesülésre...
Előzmény: gma (6933)