Cserge. Creative Commons License 2005.12.29 0 0 675

Képes voltál táblázatba szedni az összetevőket! :) Te egy rendes csaj vagy, tudod? :)

Azért ez nem annyira bonyi művelet. Bár még így is meghaladta szerény képességeimet: lemaradt az első sor..:))

 

Én valahogy nem emlékszem, hogy ilyen sokba kerülne a Materna.

Persze, mert elírtam: 1907 Ft. Kevertem a végösszeggel - bocsánat... (Úgy látszik, agyilag megviselt a Bohémélet. Télleg annyira kiakasztóan szomorú...)

 

megcsinálom a saját pocakosnaplómat.

Hűűűűha! Hogy csinálod? Miből? Ha könyvkötészeti kérdésed van, szóljál! Vagy hívjál. Ez a gyengém. az egyik...:))

 

Én most konkrétan a könyvszekrényt szerelem. 2,67 m magas és 3 m széles. A váz már megvan, Apa és Apám összerakta. A többi: a polcok és az ajtók felszerelése rám maradt... De élvezem, ha nem is olyan eccerű munka. (300 csavart kell behajtanom...)

 

Ez nem ér! Felvetni egy fél gondolatot, aztán nem megmagyarázni! Esetleg pár szóval? Csak hogy legalább sejtésünk legyen arról, mi az akadály?

A dolog úgy áll, hogy nem abban az élethelyzetben vagyok, mint közületek bárki... Itt nem írom le, majd talin vagy mélben felvázolom kicsit. (Úgyhogy a Karácsony is békésebbb volt, mint itt akárki másnál, de azért nagyon fájós...:((( Azért a tegnap esti Mimi-Rodolfó történet sokkal szomorúbb, úgyhogy nem is sírok itten.)

Kínlódás befejezve...:)

 

Feltettem egy 16-os pocakfotót. Csináltam egy kinyomott hasút is, de az olyan ormótlan lett, hogy könnyesre nevettem magam...:DD

Előzmény: vidramam (670)