vidramam Creative Commons License 2005.12.28 0 0 603

Soha nem jártam szoliba. Mindig terveztem, hogy telente lemegyek majd hetente-kéthetente, hogy ne legyek már olyan sápi, de aztán valahogy sosem követte tett az elhatározást (esetemben ez sokmindennel történik így...). Egyszer volt, hogy anyósom vett egy bérletet, de nem tudta lejárni, és nekünk adta. Na, akkor a Férjemmel (!) lementünk egy párszor, tök jó volt a meleg, ahogy körbevette habtestemet. :) Csak folyton azon paráztam, hogy eldurran az egyik cső, és maradandó égési és egyéb sérüléseket okoz (hülyeség!). Ja, és egyszer az állószolit is kipróbáltam, na az nem tetszett annyira, fárasztó és uncsi volt 10 percig álldogálni, úgy, hogy néha fent, néha lent legyen a karom. Ráadásul a végén kicsit pánikba is estem, mert a nyolcszögletű kabin ajtaja nem akart kinyílni, hiába ráztam. Persze. Mert a mellette lévő oldallap volt aj ajtó... :))))) Az a pár másodperc, mire erre rájöttem, maga volt a rémálom!

 

Na, szóval kétségkívül minden további nélkül lemennék néha napoztatni magam, ha már az igazi nem süt (persze csakis fekvőbe!!!), de ha itt többen állítják, hogy nem szabad...

Előzmény: Moka25 (598)