ÉVICA Creative Commons License 2005.12.28 0 0 4609

Sziasztok!

 

Nagyon reménykedem, hogy talán valaki tud nekem valami jó kis kajaötletet adni a pici lánykám számára. 10 és fél hónapos, tehát már elég sok mindent ehet. Viszont nagyon rossz evő, mindössze 6850 gr. Reggel este Sinlacot eszik tápszerrel keverve, (a napokban hagyjuk abba a szopit, tápszert nem fogad el magában), a gyümölcsöt, gyümölcsjoghurtot szereti, szereti a zsömlét, kiflit, de abból csak keveset tud enni. A nagy gond az ebéd. Legjobban a húslevszöldségeket eszi turmixolva, hússal, de azt is csak úgy, hogy minden trükköt bevetek. De ez már nagyon uncsi. A zöldborsót, brokkolit csak úgy eszi, ha nagyon keveset rakok bele a levesbe, mert ha sokat, akkor nem kell neki. Legutóbb rántással készítettem kelkáposztafőzeléket, kb 5 kiskanállal evett belőle. Próbáltam sajtot reszelni a főzelékbe, azt utálta. Réggen a sütőtököt imádta, mostmár azt sem eszi.

Szóval nagyon megköszönnék bármilyen ötletet, receptet, kipróbálnám, hátha szeretne valamit. A bébiételekből átlag 2-3 kanállal eszik, a többi megy a kukába.

 

Előre is ksözi a segítséget!

 

Évica