vidramam Creative Commons License 2005.12.28 0 0 483
Én mostanában olyanokat álmodom, hogy egyedül maradok. Ma éjjel pl. konkrétan azt, hogy a férjem elköltözik, mert máshol kapott állást. Ugyan nem messzire költözik, csak néhány házzal odébb, de látni akkor sem fogom sokat, mert abban a házban fog dolgozni, és utána ugyanoda "megy haza". Mert hogy így kényelmesebb. Át is jött hozzám egy hölgyike, az ottani "házinéni", hogy mutassam meg, hogyan kell vágni a Férjem haját, mert ezentúl ezt is ő fogja csinálni, ugyebár. Na, erre eltörött nálam a mécses, éktelen sírásba kezdtem, hogy elveszik tőlem a férjemet, és ittmaradok egyedül a babával. Könyörögtem a férjemnek, hogy ne költözzön el, hiszen innen sem olyan sok bejárnia. De azt mondta, nem lehet, mert akkor három pontot kéne módosítani a szerződésben, és közben lobogtatta előttem a papírt. Néztem, összesen hat sort kellett volna átírni... :((( Nagyon szar volt! Valami erotikusnak én is jobban örülnék, hátha attól visszaállna a régi rend az ágyunkban, mert sajna a terhesség óta nekem nem megnőtt, hanem alábbhagyott a kedvem az összebújáshoz. :( Remélem, ez a szülés után visszaáll egy idő után!
Előzmény: Mikolt (461)