sheren Creative Commons License 2005.12.22 0 0 400
Ja ez igy van, raadasul en pl azert jarok a "17000per bolcsesseghez" mivel a magyarazat megnyugtat, nem azon ragodom hogy hude sok volt hanem hogy megerte mivel nem lesz gond belole... most is az utolso bolcsesseg jon ki 2-án... ami ha nem jonne most ki hat tomni kene... raadasul ha ezek most nem jottek volna ki akkor 15-30 even belul annyira osstetorlodtak volna hogy egy helyen vagy 3 lett volna... durvan hangzik de ez lett volna... tudom az a 30 ev hopl van az megnek hangzik de hat meg bovel elelunk akkor meg ugyebar szoval en meg boldogan kifizetem itthon azt a 17ezret (boldogan hogy ki tudom ...) es elegedett vagyok mert arra gondolokj hogy kicseleztem a "jovot" plusz ez egy uj eljaras egy het alatt na jo masfel begyogyul mivel ez nem az a felvagom kivesem stb hanem specko szerkenyuvel kikapom leheto legkissebb sebhellyel szoval tuti... Na jo ezt a fogas dolgot hagyom, aki meg tudja tenni annal itthon jo magandokit ajanlok mivel bizonyos keretek kozott persze de "minden penzt meger ha ki tudod fizetni" hogy ne odakint jojjon rad a gond plusz es... szoval értitek...