vidramam Creative Commons License 2005.12.21 0 0 341

Jaj, de jó!!! Örülök, hogy mégis mjaradsz még egy ideig!

 

Már miért ne lenne fogyókúrás? Csak a tejszín, ami hízlal benne, de az csak 2 dl. A többi tiszta gyümölcs, meg narancslé... Na, ilyenkor rémülök el igazán a fogyókúrától, mikor kiderül, hogy még egy ilyen narancsleves is hízlal. :((

 

Na, akkor Móka, légy szíves, áruld már el, hogy végül is Te melyik mézeskalácsot gyúrtad?

 

Hogy milyen csomagolás? Növényeket kapnak, cserepestül, nyolcan vannak. A 9 órában benne van az is, hogy a kaspók és a cserepek véletlenül nem passzoltak össze, így némelyiket át kellett ültetni. Ehhez le kellett gurulnom a gazdaboltba földért (2 kg 47 kemény magyar forint volt!!!) és agyaggolyóért. Aztán egy tévésdobozból kisakkoztam 8 kisebb dobozra valót, a majdani külső felét leragasztottam csomagolópapírral, majd kivágtam sniccerrel (úgy dobtam le magamról közben a pulcsit, hogy ihaj - a karton majdnem 1 cm vastag volt!) Utána kiigazítottam őket, hogy doboz lehessen belőlük, és kétoldalú ragasztóval összeragasztottam. Bele a cserép, körbeteker papírzsinórral. A növények kilógó részét csomagolópapírsüveggel rejtettem el, ehhez ki kellett vágni a papírt, a dobozra újabb 2oldalú ragasztó, majd ráapplikálni a papírt. A végén a papír tetejét behajtogatni, leragasztani. És akkor már csak az volt hátra, hogy ráírjam a neveket a dobozok sarkába ezüst filccel. Röviden (?) ennyi. Erősíts meg a hitemben, hogy nem vagyok komplett! :)

Előzmény: Moka25 (338)