Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 253

szokott lenni:) de en alapbol ingerlekeny vagyok.

 

az iment pl az anyosom akasztott ki. 2 napja meghivtuk karacsonyozni hozzank. amugyis az az allando rinyaja, hogy nem foglalkozunk vele, elhanyagoljuk (ferjem hetente min. 4x latogatja, vasarol neki) mar mondta a ferjem tegnap este, hogy kozolte, hogy o inkabb megsem jon, mert nem akar anyamekkal karacsonyozni (mert o lenne a legidosebb es mit tud veluk beszelgetni, meg szerinte nekem beszelnivalom van az anyammal(????)). ma szobahoztam a temat, mert kitalaltam, hogy akkor karacsonyozzon csak velunk delben, aztan jonnek anyamek. fuvar oda-vissza meglenne, kaja is, minden. erre kozli, hogy nem, o otthon marad. es mar eltervezte hogy vesz 2 szelet halat meg anyamfaszat es majd gyertyat gyujt.

 

tudom Cserge, mindjart jossz azzal, hogy ne huzzam fel magam, de a jo eg aldja meg az anyosomat, szerinte magamnak csinalom a karacsonyt??? aztan duhomben mondtam a ferjemnek, hogy "anyad olyan hulye mint a seggem" erre jol megsertodott meg kiabalt. mondjuk igaza van, de nem igaz, hogy azt meg nem erzi, hogy az anyja hogy megbant engem. raadasul mindent megteszek, hogy jo legyen a viszony, es eddig azt is hittem, hogy minden rendben van. direkt tartom a kapcsolatot a videki rokonaikkal, telefon, kepeslap, minden, mert tudom, hogy az neki fontos, mert csalad, miegymas. raadasul mondta a ferjem, hogy elozo nejevel mindig karacsonyozott, csak onnantol nem, hogy megharagudott ra. most akkor ram is haragszik? vagy mi van?

 

en ugy szeretem a karacsonyt es a belemet kidolgozom azert, hogy lehessen egy nyugodt, melomentes hetvegenk, amikor csak a csalad, meg melegseg meg minden, aztan a ferjem lanya, aki csak fel napot van nalunk majd egyedul bontogatja az ajandekat a fa alatt, aztan majd hazamegy es a 3 testverevel meg a felnottekkel 7esben korbeuli a fat es derekig gazol a dobozokban. naná, ott is hajt a pasi rendesen, hogy legyen szep este, de ott legalabb van kinek keszulodni. de termeszetesen ezt is lenyeljuk, mert velem mindent meg lehet csinalni.

Előzmény: Samu mama (248)