Thernitibi Creative Commons License 2005.12.19 0 0 914
Mint már lentebb írtam, most egy "K MAXXI" van, egy 25LE Mercury motorral.
Hogy meg vagyok-e elégedve? Igen. Az igényeimet teljes mértékben kielégíti. Mondhatni, az igényeim, és tapasztalataim szerint állítottam össze a szerkezetet. Egyszer Tőserdőn nagyon megtetszett a „K MAXXI” formája és vízfekvése, amelyet módomban volt kipróbálni, ezért vettem egyet. Azóta sem csalódtam benne.
Az Adriára (ha egyáltalán megyünk, és amit a család fiatalabb tagjai szoktak nyúzni) pedig van egy 3,30-as Yamo gumicsónakom, egy 15-ös Mercury-val.
Ez a két "szerkezet" untig elég. Sajnos nincs annyi időm, hogy egy nagy hajóval bíbelődjek.

A tengeri fogyasztást nem mértem soha, csak annyit vettem észre, hogy könnyebben siklik a hajó.
Viszont a többi motorjaimnál szinte törvényszerűen bejött a 0,33-as szorzó. A Bayliner-nél fájó szívvel konstatáltam, hogy már megint 120L-t kell tankolni. Szerintem felesleges pénzpocsékolás volt, hamar túl is adtam rajta. Viszont kényelem szempontjából kevés hajó vette fel vele a versenyt.
Volt még egy 25-LE Viharom egy "fapapuccsal" (ez volt az első), egy 460-as Sugó horgászladik 5LE Mercuryval, 430-as Sugó 90-es Mercuryval, és egy 510-es Sugó 100-as Suzukival (ezt levittük az Adriára is).


A tengert pedig nyáron nem szeretem annyira, mint a Dunát. Nekem ez jelenti a nyaralást.

(/Vörös/ tengerre télen járunk:-))

Előzmény: ede111 (913)