PuPu Creative Commons License 2005.12.18 0 0 57

Szia beLó!

Sajnos, csak elméleti lótartó vagyok, de a lányoméknak van egy Báró névre hallgató lovuk, - az ügetőről származik, és nagyon kedves dög.

Sajnos időhiány miatt keveset lovagolják, de ezen kívül megkap mindent, ami egy lónak dukál, - egy elkényeztetett dög.

Jelzem, amikor arra járok, akkor én is szoktam neki kedveskedni egy-két marék szénával...

Lovagolni nagyon régen lovagoltam, - annak idején a Határőrségnél tanultam meg, de utána sok-sok évig nem volt lehetőségem, most meg már egy szelidebb ló kellene nekem, mint ez a kihizlalt és kipihent szénapusztító, - majd talán tavaszra megpróbálkozom vele...

Kutyám most egy van, de az is csak nagy jóindulattal nevezhető kutyának, - egy tibeti terrier, - a párját sajnos két hete elütötte egy autó.

Régebben berni pásztorom volt, de amikor új házat építettem, nem volt kerítés egy darabig, így aztán otthagytam az öcsémnél, - most meg már nem akarom elhozni...

Titkos vágyam arab lovakat tartani, csak hát eléggé húzós az ára egy rendesebb csikónak, - és egyet nem is lenne érdemes nevelni, - és hát ehhez valahol istálló és karám kellene, ami a rengeteg költségen túl rengeteg elfoglaltsággal járna.

Azért lehet, hogy egy-két év múlva belevágok, ha az anyagiak meg a zasszony megengedik...

Te lovagolsz esetleg?

Merre?

:O)))

Előzmény: beLÓ (56)