szomi_szomi Creative Commons License 2005.12.16 0 0 208
Régi motoros sajnos itt megint. :-( Második kölökkel (1.5 éves) olyan váratlanul ért minket a krupp, hogy köpninyelni nem tudtunk. Ráadásul sokkal súlyosabb volt mint az első gyereknél bármikor. Hajnal egy felé mondtam ki én, hogy akkor kórház mert ez már sok. De nem mertem bonyolítani a dolgot az éjszaka közepén és a László volt a legközelebb (10 perc) illetve ott ismertem a járást. És persze a krupp ügyeletekről a feljegyzéseim a telefonszámokkal, címekkel már rég elkavarodtak. Ügyelettel, mentőkkel nem bajlódtunk, mert annyira azért nem volt súlyos a dolog. 2 napot vol bent a feleségemmel a gyerek. Háát a 2. nap már épp kezdtem gondolkodni, hogy valamit csinálni kéne mert a feleségem rövidesen lefordul a székröl, de szerencsére hazaengedtek. A kicsi szerencsére jól viselte lelkileg, hisz vele volt az anyja és gyorsan javult. Legközelebb lenne neadjisten korházbarohanás, akkor inkább kipróbáljuk a klinikát. (Bár azért a László védelmében annyit, hogy soha rosszabbat egy kórházban, mint hogy 2 nap alatt kigyógyítanak.) Majd még írok részleteket a Lászlóról. Meg elkövettünk egykét hibát amiket aztán korigálva az egy hónappal későbbi második alkalmat megúsztuk 2 darab ugató köhögéssel, meg némi ijedelemmel. Annyit fogok most tenni, hogy vasárnap elautózom a klinikára, hogy pontosan ismerjem az utat, mert éjszaka, idegeskedve, hátul egy ziháló gyerekkel rohadt rossz a betegfelvételt keresgélni.