zolitex Creative Commons License 2005.12.10 0 0 2826

Sziasztok latexfunok!

Sajnos mar regen irtam a forumba nem mintha nem szerettem volna de a munkam miatt hosszan vagyok tavol es az internet meg tavol van.Jovo majusban megyek haza es akkor remelhetoleg el tudok majd menni egy igazi Magyar fetishpartira!!!

Mar negyon szeretnek igazi latexesekkel talalkozni eloben is nem csak a hozzaszolasok alapjan hallani a temarol. Aki esetleg nem ismerne,mar nagyon regota vagyok fetisiszta kis gyerekkorom ota es azota nem csokkent semmit sem az erdeklodesem iranta sot! Az elmult evekben volt szerencsem korbeutazni a vilagot es jartam nagyon sok latexet arusito boltban,volt ahol vasaroltam is,legkozelebb Fort Lauderdelbe megyek a fetish factoryba es tervezem egy uj kollekcio vasarlasat valami olyan eggyuttest amiben elmehetek a partyra egy nadragra es egy ingre gondoltam meg egy polora. Mar alig varom csak ket het es ott leszek kiraly!

Persze az aruk ott is borsos mint mindenhol de engem ez tesz boldogga.

A forumra egyre tobben kuldetek kepeket ami nagyon jo de azoknak akik nyilvanos helyekrol neteznek kicsit kellemetlen nem_ Majdnem mindenkinek van mar otthon internete persze de azoknak akiknek nincsen_ Nekem is van otthon de most is eppen Mexikona ulok egy helyen ahol bizony mar felfigyelt a mogotem ulo csaj a kepekre...

Kitudja talan egy fetisiszta ul mogottem

Sajnios a jovoben sem lesz sok idom netezni ezert mindenkinek Boldog Karacsonyt es Kellemes ujevet kivanok!

Sziasztok!

Zolitex