sheren Creative Commons License 2005.12.02 0 0 283

Sziasztok Mindenki!!!

 

Uj vagyok itt a forumon de Angliaban mar tobb mint 2 eve elek... Torquayban kezdtem az Imperial hotelban, most Beaconsfieldben lakom es High Wycomban Tanulok A BCUC-n....

 

Mint olvastam paran viszonylag kozelben vagytok, Maidenhead, High Wycomb etc....

 

Mi a neve a Maidenheadi Michlein Staros hotelnek? Es tudok egyrol Torquayban ami februar kornyeken esedekes a kinevezese, jelenleg 2 rosettes az etterme es az egyik baratom dolgozik ott, (magyar O is)...

 

Az Imperialban Commis-de-rang voltam de belekostoltam a Chef-de-rang letbe is:)))

 

Szoktatok talalkozot tartani vagy hasonlok?

 

Lattam hogy otthon vagytok a vezetesi infokban... Nekem nincs jogsim de februartol tervezem az elkezdeset... Tudom hogy kell provisional licence, janban kuldok majd erte, mivel az utlevelemre szuksegem lesz az unnepekre (megyek haza) :)))

 

mit ajanlotok egy zoldfulunek vezetesben...? Vegyem ra a haverokat hogy mutassak meg otthon az alapokat balossan majd kamatoztassam itt jobbosan, vagy ne keverjem a kettot es csak uccu neki itt...???

 

Tudtok megbizhato ceget jogsiszerzesre? az AA diakra ad £22-ert egy orat... szerintetek?

 

Szamitogep ugyben is benne lennek a tarsalgasban, en ugyan analfa vagyok ez ugyben de tavaly vettem egy lapi topit es az egyetemen most nagyon jo hasznat veszem...  En ajanlom az otthoniaknak ha meg nem kestem el, hogy attol fuggoen hogy milyen fontos a magyar billentyuzet akar otthon is megvehetitek, en ugy talaltam hogy az arak hasonloak, bar neha ki lehet fogni olcsobb szerkenyuket Dell pl. mar £600-ert eleg jonak tunik (az enyem Compaq athlon procival)...

Amit en szoktam csinalni es ajanlom nektek hogy Cd-n Dvd-n irassatok fel a szukseges programokat a haverokkal es ha megvan a gep akkor csak toltsetek ra akar itt is...

A masik amit mondani tudok hogy a Tax Free shoppokban a repcsiteren is megvehetitek a gepet meg olcsobban is kijohettek ugy...

Nem emlekszem hogy Magyar foldon van e elektronikai uzlet (must be...) de itt biztos van!!!!  Persze ez az oldal csak a visszautra jo de ez van...:))))

remelem segitettem valamicsket...:))) BYE