fufug Creative Commons License 2005.12.01 0 0 640
Nem akarlak dícsérni de - persze miért ne?: Nekem nagyon tetszett az elmélkedésed. Nagyon lényegi dolgokat vetsz fel. Egy érveddel vitatkoznék, de talán azt is csak a folytatás kedvéért. Nevezetesen: arra utalsz, hogy az itteni felszólalások nem teljesen szívből jövők. Szerintem pont az ellenkezője igaz. Az emberek sokkal inkább merik így, incognitóban elmondani véleményüket. Sőt itt még a szóhasználaton sem sokat kell rágódni. Ha egy ilyen beszélgetést szerveznél élőben erre a témára, kíváncsi lennék rá innen mennyien lennének ott és mennyien mondanának véleményt.

A röhej az, hogy vannak akik tök hülyeségnek tartják a mi álláspontunkat, mégis rá kattantak a témára?

Abban nagyon igazad van, hogy magam sem tudom hogyan hatna rám az éles helyzet. De van elképzelésem valamelyest , mert korábban leírtam, hogy nem első partnerei vagyunk egymásnak a feleségemmel. És mikor régebbi (külön idők béli) szextörténetekről beszéltünk, mindketten felizgultunk. Ez az aznapi estén meglátszott. És olyan kettős érzés volt bennem. Fájdalmas-de izgató. Hogy is van ez?
Előzmény: borboja (639)