fufug Creative Commons License 2005.11.27 0 0 618
Még azért annyit hozátennék, hogy ha elfogadjuk, hogy létezik szex szerelem nélkül is akkor miért ne engedhetnénk egy jó élményt kedvesünknek. Szerintem minden normális ember élvezi a szexet . Önzőség lenne megfosztani a másikat egy jó szextől csak azért mert féltékeny valaki. Az pedig már rég megdőlt elmélet, hogy az ember monogám lenne. Csak vannak akik próbálkoznak ezzel, de az ilyeneknek belenéznék a szexuális fantáziájába. Vélhetően magának is hazudik. Én nem bánom, ha a feleségemnek tetszik egy felizgult férfi nemi szerve, sőt akkor lenne baj, ha érzéketlen lenne az iránt. És igenis időnként kell változás, új élmény. Az pedig csak új amberrel lehetséges. Egy tízéves kapcsolatban - ha jól működik - már mindent meg kellett, hogy adjanak egymásnak. Ez nem jelenti azt, hogy az unalmas és rossz lehet, de új élményt már nem hoz.
Egyébként azt sem értem, hogy miért csak arra gondol mindenki, hogy hárman vannak egy ilyen helyzetben. A párcserés szex tökéletesen erről szól .
Rengetegen - és egyre többen - gondolkodnak ebben, csak nézzétek meg a hirdetőoldalakat.