Faramir74 Creative Commons License 2005.11.27 0 0 1688

Aki MIÉPes, Jobbikos vagy más radikális, legyen

Ők is magyar emberek, csak stílusuk, és részletkérdésekhez való hozzáállásuk eltér az én ízlésemtől

de senki ne próbáljon másokat meggyőzni, "téríteni" a saját nézetérel. A "térítőknél" nincs ellenszenvesebb számomra

 

Én vállalom kedves radikáljobbos testvéreim, hogy hozzátok képest "liberális" vagyok. Na nem a mai szadeszes értelemben, hanem a dualista módon Andrássy, a két tisza, Wekerle nemzeti szabadelvű programjának korszerű változata az enyém. És már nem vagyok kritikátlan támogatója a maii EU-nak, de az eredeti Adenauer-i keresztény EU-nak, és a nyugatosságnak (a nyugati nemzetekkel való egyetértésnek ) híve vagyok. És a zsidó származású komcsikat, szdszeseket nem azonosítom a zsidósággal, és én ikább filoszemita vagyok. Undoirodom a Tel avivi összeesküvés-hadováktól, a Cion bölcsei hazugságok elhívőitől, a párthus herceg Jézustól

 

Sajnos debreczeni József az utóbbi években rossz társaságba került, de 1992-ben a Csurka-dolgozat kérdéseében igaza volt, az egy tarthatatlan mű a a "tel Aviv-New York tengely pedig a náci propagandából átvett mű (azaz náci alapvetés) Aki e tengelyt emlegeti, vagy hisz a tiszaeszlári vérvád hazugságában számomra nem jobb, mint az szdsz-esek!

 

A legtisztább ember, a szabadelvű nemzeti konzervatívizmus, becsüléetes tiszta megtestesítője számomra Pokorni Zoltán, őt a Viktornál is többre tartom, és személysesen ismerem, sehogyan sem gazdagodott meg

 

Az a nemes becsületesség, ahogy egyarát emléknapot állított a kommunizmus áldozatainak, és a holokaust üldözötteinek, ahogy felállíttatta a Turul Emlékművet (ő a kerületem képviselője is) és az Igazak Falát (a holokaust idején zsidóümentő honftársaink emlékművét) derék, nemes tett volt. És ez legjobban az szdsznek fáj. Mert kedves testvéreim, abban egyetértünk hogy az szdsz nemzetünk testén a legnagyobb rákos daganat, az szdsz szítja a zsidókérdést, amikor a magyarságot kollektívb bűnösnek hazudja, amikor azt hazudja hogy magyarok egyetlen zsidót nem mentettek 1944-ben, amikro nemzetünk jelképeit (szt Korona, Turul, koronás címer) hazug és aljas módon a nyilas disznókkal akarja azonosítani

 

És igenis amikor a ardikálisok válaszul elkezdenek bőszen zsidózni, az szdsz nagyon, de nagyon örül

 

A dualizmus idején a magyar, sváb, és zsidó származású magyarok együtt építették a nemzetet. Ezt a harmóniát 1918-19, 1944-45, majd a rákosista propaganda, majd az szdsz rontotta meg. A megoldás csakis olyan nemes tette, amelyek megmutatják, hogy nem az szdsz az egyetlen filoszemita párt, hogy a nemzeti érzésű, magyar emberek NEm antiszemiták

 

Orbán Viktor tel-avivi útja nemzeti törtébneti esemény, látszik, hogy hibái ellenére nemzeti stratégiában zseniális a mi Viktorunk. E lépés bemutatta legalább izraelben élő magyar zsidó testvéreink számára, hogy a agyar konzervatívok soha nem voltak antiszemiták!