pataporc Creative Commons License 2005.11.22 0 0 47

Szia apisz! Elo is akartalak kotorni a masik topikbol, mert emlekeztem, hogy ti ott laktok, de beeloztel. :)

Miert "meleg" az onkormanyzat?

En tuntetni is hajlando vagyok meg ehsegsztrajkolni, mert mar kezdek nagyon morcos lenni (a bolcsi is isten aldasa volt, hogy sikerult). Van ujsagiro ismerosom is, akit lehet moccantani (o godi, de Nok Lapjas erdekeltsege is van, az meg jo forum lehet).

Korulneztem az ovikeresos topikban es felhaboritonak tartom a mostani allapotokat. Egyszeruen rohejes, hogy ilyen politika mellett akarnak tobb gyerek vallalasara buzditani. Kulonben erdemes lenne ezt a vonalat is megkaparni, az egyedulanyas topik mutatja, hogy kis kitartassal lehet eredmenyeket elerni (ez pedig altalanos problema, nem lokalis, ahogy latom). Talan a sok elegedetlenkedo hajlando lenne osszefogni, ha valaki vegre megmutatna, hogy mi folyik itt. En kicsit tulvallalos vagyok, meg nem ertek hozza, de ha valaki vinne elottem a zaszlot, akkor szivesen talpalnek utana. :)

Es mi lesz, ha a valasztasokon fordul a kocka? Elvesznek az igeretek? Mire erdemes jatszani?

Nepessegnyilvantarto nem johet szoba kutakodni?

A Waldorf-ovi miben mas? Sajnos nekem fizetos hely nem nagyon jatszik. :(

Előzmény: Törölt nick (45)