virag1 Creative Commons License 2005.11.17 0 0 295

Szia erepilla!

Először is köszönöm a válaszodat!

Én a munkahelyemről internetezem és reggel majdnem ez volt az első, na jó a második hogy megnézzem kaptam e valamit! Láttam hogy igen, de olvasni csak később tudtam. Írod hogy a tanulásban voltak nehézségeid. És segítséged is volt hozzá? Azt már olvastam az előzőekben hogy olvasni nagyítóval tudsz. Ez már akkor az iskolás korodban is így volt? Nem akartál vagy lehetőséged nem volt gyengénlátók iskolájába járni? Esetleg könnyebb lett volna? Egy másik topikban olvastam hogy azoknak a gyerköcöknek a lehető legnagyobb segítséget megadnak az olvasáshoz, mint pl. a távcső szemüveg. Neked van? Egyébként szemüveged van , vagy neked az nem segít mert más szembetegségeid vannak? És a tv nézést hogy oldod meg?  Nagyon kérlek ne vedd tolakodásnak a kérdéseimet!! Az igazat megvallva kimondottan érdekel ezeknek az embereknek a sorsa, élete a mindennapok kisebb nagyobb nehézségei. És amit te is írsz rengeteg erőt lehet meríteni az akaraterejükből , és összetartásukból! Példa értékű sok teljesen egészséges ember előtt!!

Várom válaszod! Üdv! virág

Előzmény: erapilla (294)