Orltran_ Creative Commons License 2005.11.12 0 0 topiknyitó

Nem találtam ilyen topicot, aztán gondolkodtam, hogy talán mégis van, csak úgy hívják, hogy filmes bakik, de rájöttem, hogy az másról szól. Esetleg a zombifilmekbe is elférne, talán.

 

Nos, engem csak az szomorít el ezzel kapcsolatban, hogy a doom olyan anyag, amiből jó filmet lehet csinálni, de legalábbis olyat, amit úgy néz meg az az ember, aki már játszott a játékkal, hogy "húúúúha", a többiek pedig még mindig jól szórakozhatnak egy egyedi, jó történeten. Ez sajnos nagy valószínűséggel már soha nem fog elkészülni, mert már létezik egy Doom, avagy zombi a marson című produkció. Igaz, ha nem írják ki az elején, hogy ez itten egy Doom, sose jövök rá, még az sem lett volna gyanús, hogy már az elején feltünik egy ismerős név. Esetleg Pinky-nél derengene, hogy ez olyan ismerős, de valószínűleg a film többi része miatt még mindig nem raknám össze, hogy ez a szörny tényleg nem csak hasonlít, hanem az a szörny.  Ez azonban sajnos nem változtat azon, hogy a címet már előtték, a jogokat eladták, s nem hiszem, hogy lesz olyan bátor ember, aki ezután normális Doom film készítésébe kezdene. Sajnos.