Iceapo Creative Commons License 2005.11.11 0 0 40
Szasz Jirzsij!
Ha nem sokat járnál vele murvás, köves mellékutakon ami ugye leginkább Erdélyben van és mondjuk nem verseny tempót diktálsz, szerintem teli találat az R1200GS, nekem is volt szerencsém kipróbálni, én egy fél órát mentem vele, x km-t, de hibátlan volt, az LC8-at is többször kipróbáltam már, teljesen egy kategória a kettő, de én ha választhatnék szerintem az LC8-ra neveznék be, mivel nekem csak az nem szimpi hogy oldalra állnak a hengerek és ha murván, nagyköves úton perecelnék vele lehet hogy ott is maradnék, és akkor még azt nem is említem hogy mivan ha pont odaszorítja lábomat a henger a murvára, ott valószínű a csontom engedne és nem a henger!
De ha ezt nem nézzük, akkor aszfalton szerintem egy kicsivel a Bömös jobb az LC8-nál, nekem aszfaton egyértelműen fillingesebb, és tényleg nem találta benne hibát, szakadó esőben próbáltam 160-nál is atomstabil volt viharos oldalszéllökések közepette, szóval mit mondjak aszfalton tényleg hibátlan, de én mivel terepre is használnám így sajnos ő nem jöhetne szóba, sajnos nem vagyok olyan profi hogy megbízzak a tudásomba és így induljak neki Erdély murvás, köves mellékútjainak!
Na Ciao! Ice

ui.:Ha jól látom Varaderód van, szerintem aszfalton az is tökéletes, igaz kicsit nehézkes, ill. nehéz ;), de aszfalton az nem gáz, legalább van leszorító erő!;)
Előzmény: Jirzsij (31)