Drtty Creative Commons License 2005.11.10 0 0 234

TomRider!

Ez nagyszerű kirándulás lehetett! És köszi a beszámolót! A tájak tényleg gyönyörűek arrafelé, gyakran járok én is ott, de sajna még nem motorral, de most kedvet kaptam, hogy tán ezzel a kicsivel is...

Én ilyen sokat nem motoroztam még ezzel a motorral, csak kb. 35-40 km-t meg vissza :-), de még a seggem bírta. Mellesleg Korfun motoroztam a legtöbbet egy nap 268 km, a lányommal mögöttem, egy 125-ös Kymco robogóval. Jól bírtuk, csak a Dóri kapott napszúrást, mert nem kötött kendőt, mint én (ott nem kell ugye sisak)...

 

Én a ybr-t napi használatra, meg motorozni megtanulni-ra, vettem. Ezzel járok dolgozni, meg anyukámhoz, a boltba, meg mindig, amikor valami dolgom akad, amihez közlekedni kell. Szóval nem hobbi.

De gondolkodom, hogy nem ártana egy chopper sem, ha már így bejött a motorozás, és az asszonyt magam mögé ültetve elmenni Szilvásváradra meg Badacsonyba, meg ahova jól esik. Meg a hasam is nagy és a szakállam is fehéredik, szóval lehet, hogy túrázni azzal jobb lenne, de ez pénzügy is sajna..., hogy egy második motort vegyek...

 

A bicajt én is szeretem, mindig túrázunk, tavaly kőrbe a Balatonon, idén az Alföldön, de 100-130-nál többet nem érdemes menni, mert már nyűg...  Viszont a bicajon inkább nekem mindig a "berendezéssel" van bajom (zsibbadás), nem a hátsómmal, pedig jó a nyergem.

 

Téliesítés... Hát igen a benzincsapom nyitva volt... De ez gond lehet, hiszen hideg van, túlcsoroghat?

Előzmény: TomRider (232)