A nyolcadik törpe Creative Commons License 2005.11.10 0 0 193

Ne feledd, hogy megis elofordulhat hogy fintorogni fognak, mivel mas nep mas faj mas szokasok, de altalaban a MAGYAR kajara nemigen fintorog senki.

 

PORKOLT NOKEDLIVAL RULEZ !!!

 

Iskola:

 

letezik altalanos iskola (primary school)

 

a mieink megse olyanba jarnak.

 

Infant school 4 evestol 7 evesig

Junior school 8 evestol 11 evesig

Senior school 12 - 15

(korulbelul)

 

Nalunk: 1 db fiu infant-ba, 1 db fiu a juniorba jar.

 

Tavaly egyidoben kezdtek es kulonidoben vegeztek.

Az iden egyszerre kezdenek (ugyanazon epuletkomplex tartalmazza mindket muintezmenyt) es egyszerre vegeznek, igy asszonypajtasnak nem kell csak 2x mennie naponta.

 

Napkozi nincs, ahogy elottem mar leirtak.

 

Hazifeladat: van, a mieinknek meg kell csinalniuk, asszonypajtas nagyon (kimentem megkeverni a levest es megneztem hogy a fagyasztobol nemregen kivett kolozsvari szalonna olvad-e mar mert kezdek ehes lenni) rajta van a szeren. Atlagangol utcagyerek nem csinal hazi feladatot. Igy az enyimek tudnak a legjobban irni olvasni szamolni stb az iskolaban. Sirjak vagy nevessek?

 

Berelt lakas: a bebutorozottnak annyira lehet orulni amennyire szivesen belemaszol mas ember vackaiba, bar az elejen nagyon jol jon. Ures lakasban altalaban van konyhai tuzhely de nem feltetlenul kell hogy legyen. Egy lakast meg altalaban egy aggyal, egy asztallal es negy szekkel mar "butorozottnak" lehet tekinteni, ugyanis sokkal tobb ugysem fog beferni. En megszerveztem a komplett berendezes ideszallitasat es akkor mondtam le mindenrol amikor kiderult hogy egy szekrenysor pl egesz angliabtol elvenne a helyet.

 

 

Magyar TV keszuleknek nem lesz hangja Angliaban. Mas rendszer, de ez csak az antennas vetelre vonatkozik. AV bemenetek mar nem szenvednek ezektol a betegsegektol.

 

 

Előzmény: panaszkönyv (186)