Bigfater Creative Commons License 2005.11.05 0 0 198
Az előbbi elbatyódott. :-( Na most: Gyúrunk, vazzeg? -Látom, erősítesz vazzeg! -Rám fér vazzeg, lassan fel kell szólalnom a házban! -Csak nem személyes megtámadtatás címén, vazzeg? -De bizony! Hiába a slepp, lepereg a szavuk, mint a falra hányt szőlő! -Pedig, van elég Tokaj-hegyalján, vazzeg! -Eladtuk az egészet vazzeg, üzlet az üzlet. Nem azért támogatta az állam, hogy ne vehesse meg! -Miazhogy! Én is vettem ezt azt! -Hallottam, vazzeg! Mindjárt vissza is bérelte az eladó. -Üzlet az üzlet, vazzeg! -Ahogy mondod, vazzeg! Család? -Jól vannak. Apósom többet emlegetik, mint éltében, anyósom meg csak szeretnék. Nagyon szeretik őket, vazzeg. És nálatok? - Gyerekek jól vannak, csak nem bírják a munkámat, vazzeg. -Öten sem? Mindig mondtam, minőség vazzeg, és utána a vízözön vazzeg! -Nálad hány van? -Egy. Meg egy talált! Elfért volna, de az anyja visszavette. Nem privatizálható, volt vazzeg. -Lassan kifogynak a vagyonok, az a reptér is, hallom el akarod adni, vazzeg! -Muszáj, alig hoz valamit, az embereknek meg tovább kell fejleszteni a repüléshez a lehetőséget. -Újabb ejtőernyősök, vazzeg? -Már nincs hova ugrani vazzeg! -Váltani kéne vazzeg, egy csomó emberünket átültethetnénk. -Ja! Ez a váltógazdaság vazzeg! Hallom Te is váltottál, vazzeg! -Ja, a Bush elnökkel néhány szót! De, reggeli is volt hozzá, vazzeg. -Az, jó! Engem két kaja között fogadott, így nem kellett semmit lenyelnem, vazzeg. -Mit nyelettek volna le, vazzeg? -Békát! Azt meg, nagyon utálom! -Te, szól a telefon! Nem veszed fel? -Nem! Nem engem keresnek, vazzeg. -Honnan tudod, vazzeg? -Az, a Te telefonod, vazzeg! -Gyúrunk vazzeg? -Gyúrjunk vazzeg! Bigfater
Előzmény: Bigfater (197)