A nyolcadik törpe Creative Commons License 2005.11.03 0 0 170

Helo,

 

A council tax-hoz eloszor a council tax invoice kell. Ezen lesz rajta, hogy mikor, mennyit, hol, kinek, miert kell befizetni.

 

A helyi councilt kell megkeresni, telefonon is elegseges. Bemondod a nevedet es a pontos lakcimedet. Az ingatlan ertekbesorolasanak, Band A, Band B, Band C, stb...,  megfeleloen megallapitjak az evi ado mennyiseget es kipostazzak a szamlat.

 

A szamlan havi lebontasban lesz rajta az osszeg, 10 honap alatt kell befizetni az eves adagot, lehetoleg pontosan, mert kulonben agyonlonek, bebortonoznek.

 

Ezt a szamlat megkapni sajna a Te felelosseged, nem tudtam, elfelejtettem sajnos nem mentseg.

 

Olyan 1000 font per ev korul szamits egy magunkfajtanak megfelelo hazra.

 

Autoklub

 

Van

1: AA (Automobile Association)

2: RAC (Royal Automobil Club) Voltam tag - xopas hegyekben.

3: Green Flag

 

Ennek megfeleloen en a nemet ADAC tagja vagyok. Felebe kerul, egesz Europara ervenyes, sokkal tobbet nyujt. Nem kell Nemetorszagba lakni, hogy a tagjuk legyel, es ha "haza" kell hogy vigyenek, akkor a bejelentett lakcimedre (Anglia) fognak vinni, meg akkoris ha ippeg magyarorszagon kopte be a gyertyat a gep. Fognak adni egy telefonszam-listat, hogy hol kit kell hivni. Itt Angliaban pl az AA-t kell hivni, es benyogni nekik hogy adac tag vagyok, ime a szamom, ide tessek engem meg a macskamat vinni, fizetsegert meg tessek az adachoz fordulni, cim bajorfold, munken, a sorozo mellett balra.

 

Ha be akarsz lepni akkor adac.de van angol nyelvu oldaluk, ne felejtsd beirni az en tagszamomat mint bemutato emberket, mert nagyon vagyok egy ajandek kinai termoszra:))))

 

Ezt az adac szoveget adactol pdf formaban megkaptam, angolul van e-mailra at tudom kuldeni.

 

Előzmény: ygius (169)