MECSI Creative Commons License 2005.10.24 0 0 495

eléggé rendhagyó design jellemző ezekre az új gépekre, volt ami teteszett volt ami nem. A j öreg 350es még mindig kapható! :-))) szerintem ezt a motort már nem lehet kirtani ez beírta magát a járműipar történelmébe, szerintem a bogár babérjaira tör. a leghoszabb ideig gyártott motor, igaz erős a konkurencia (ural, dnepr). úgylátszik mostanában nagyon bejön a nosztalgiahullám, poroljuk le a régi dolgokat oszt hadd szóljon. Megesküdni nem mernék de mintha a csepptank amit valamelyiken láttam mégy a régi 60-70es évekbeli tank lenne.

Pár képet azért lementettem mert ezek bármelyike készülhetett volna valaki garázsában is (sőt készültek is ilyesmik)

A kék az gyakorlatilag a 640es majdhogynem változatlan formában, csak elsőre a kipuff más, ezt a gépet már 93 ban lehetett kapni. A feketén van a gyanús csepptank. Az enduró is a jól bevált vázra épül csak az első rugóstag más, meg a hátsó villa. Az a ronda de nagyon hasznos lánctokozás is maradt.

Ami kicsit elszomorít (nem tudom hogy ez a magyar importőr vagy a gyáriak bűne) hogy a fotók minösége nem túl profi... de ez nem ide tartozik.

 

Előzmény: Mnagy (494)