determinators Creative Commons License 2005.10.23 0 0 607

TH nem mérte a nyomatékot, hanem számolta a meghajtó motor teljesítményéből. (kérdezd meg tőle)

A mérések egy részénél valóban így járt el. Az ikladi műszergyárban fékpadon bekalibráltatott egy motort ( legalábbis ezt mondta, de én el is hiszem neki) és így számolta ki a bemenő mechanikus teljesítményt.

 

Elég bonyolult nehézkes és felelsleges is lenne.

Én nem tudom ez mennyire bonyolult és nehézkes , de ha ez a hatásfok számítás egyik lényeges eleme akkor egyáltalán nem felesleges. Ilyet mondani dilettantizmus. Nem is tudom ki irogat itt butaságokat.

 

nehezen hiszem neked, hogy valóban azt mondta volna, hogy az egypólusúnál mért nyomatékot.

Márpedig a fenti mérési módszeren kívül ezt is alkalmazta. A legutóbbi teslán bevetített egy olyan fényképet ahol a hajtó motor és a kütyü közé beépített egy kalibrált nyomaték mérőt. (Persze szerinted ez csak egy hamisított fénykép volt)

 

Én sem mértem a nyomatékot, de nem is számoltam.

Helyben vagyunk. Igy magad mondtad ki, hogy semmi érdemlegeset nem csináltál.

Ezek után milyen szakmáról óhajtasz beszélgetni velem ?

 

Ha basztacc abban is parner vagyok

Na ez elég hihető. csak tudod olvass most egy kicsit vissza. Ki vetette be tudományos érvként a seggnyalást, kakaevést seggfejezést ? (Immár nem először ezen a fórumon)

 

Előzmény: JFEry (605)