SPafi Creative Commons License 2005.10.23 0 0 590

"Gyurit is megértem amikor nem kíván kétszínű alakokkal egy levegőt szívni."
Mármint JFery úgy tett, mint aki hisz a paratudományban, de közben nem hisz? Vagy mit is értesz "kétszínű alak"-on?

 

Hogy mit ért rajta, azt nem tudom, de JFery bízott benne, hogy valami lehet ezekben a dolgokban, aztán Egely és társai meggyőzték róla, hogy nem! Egyébként engem is a Tiltott találmányok c. videó győzött meg róla végleg, hogy Egely kókler, a világ összes akadémikusa is kevés lett volna hozzá.

 

Köszi, ezzel nyilvánvalóvá tetted, hogy fogalmad sincs egy elektro-mechanikus szerkezet kiértékeléséhez ha a nyomatékot ennyibe veszed.

 

Köszi, ezzel nyilvánvalóvá tetted, hogy az értő olvasás nem az erősséged. Nem ennyibe veszi, hanem konstanssá teszi! Ami konstans, azt meg nem kell mérni! Pont ez jellemzi a jó mérési módszert, hogy nem minden szir-szart mérünk vakon, aztán próbálunk úgy játszani velük, hogy az jöjjön ki, amit szeretnénk, hanem 1-2 dolgot mérünk, a többit meg beállítjuk, és az az 1 dolog közvetlenül megmondja, hogy működik e az örökmozgó, vagy sem!

 

_____________________________________________

 

JFery!

 

Egely profi, hiszen ebből él! Ami persze egy gondolkodó ember számára nem a tudását jellemzi, hanem a szavahihetőségét kérdőjelezi meg.

Előzmény: NevemTeve (579)