Törölt nick Creative Commons License 2005.10.22 0 0 76

 

 

 

 

 Na szoval ezt nekem irtad? nem tom miért? mindenki azt ir amit akar, na meg topikot is nyit azzal amivel akar. Szóval te sváb vagy? Ne zavartasd magad mindenkiben van valami hiba. A mumu is az. ducsland ducsland über alles.... mert a magyarok meg a svab lányokat huztak meg meg Botond idejében meg utanna is.. Ismered a mariscal Rommel pofáját? pont olyan mint a kiskunsagi paraszt bátyám... a nemci fociválogatott kapusa ... az viszont tipikus svab... csak rá kell nezni és sirni. A magyar olyan amilyen... anyam  csaladja erdélyi vot... az apam meg magyar paraszti, s miért lenne ez török? Török lesz most majad- ha man nem az- a ducsland azzal a par millio törökkel kik ott erösitik a gazdaságot meg a felsörendü fajt szexualisan is. Ami meg a szászokat, svabokat meg stb illeti soha senki nem baszogatta öket magyarországon ha jol tudom. Én amerikai vagyok man nagyon régen de soha nem tagadtam le azt hogy magyarnak születtem, egy olyan középeuropai államban születtem mely 1 orszag vot man akkor is mikor dajcsok vagy 20 törzsböl áltak s közel se votak " 1 ország".. én amit nem viselek el az a hülye magyar- itt az indexen  szaporodnak- meg a komcsi irigy rosszindulatu magyar, viszont egy svab ne mondja nekem milyen a magyar mert az  man mas kérdés... arra visszavágok mint most ( csak nyengéden). Erdélyt meg hagyd békében foglalkozz szileziaval.... kiszti hand  ( üdvözlöm a mumust hogy a frasz vinne el szinten)....

Előzmény: Törölt nick (74)