Törölt nick Creative Commons License 2005.10.19 0 0 139
Az, hogy mi történt itt I. Béla regnálása alatt, magában szomorú, de nem növeli az utánajövők teljesítményét, mert annál szinte csak többet és jobban lehetett....
A tervekkel meg ugye, nem sokra megyünk, attól nem lesz több iskolai férőhely, ha tervbe van véve a Darukezelő utcai oktatási központ, de pénz egy fia nincs, még az első ütemre se...(tudod, olyan szegéynek még sose voltunk, hogy ígérni ne tudtunk volna...)
Persze, step by step, de azért már volt 3 év, hogy a zebrafestésnél és a terveknél valami konkrétabbal nyűgözzenek le.
Pl. örülök, hogy nekiálltak rendbetenni az utcákat valamelyest, de sajnos felvetődik bennem, hogy vajon miért pont a választás előtti évben ugrottak ennek neki (mint Bp-en), és miért nem volt az előző évekre arányosan elosztva (sőt, az előző két évebn, néha még a kátyúzás is csak a minimális alatt sikerült?)

A vicc az az egészben, hogy nagyon primeren egyetértek abban, amit mondassz, azaz, hogy VALAMI elkezdődött. Csak nagyon sok a kommunikációs hiba, nagyon sok a "majd én tudom, Ti kis buták, megmondom én, mi kell nektek" hozzáállás. És nem hiszem, hogy ha esteleg leváltják jövőre a mostani vezetést egy ellenkező előjelűre, akkor hirtelen csodák fognak történni, sőt....Csak, nem vagyok olyan elvakultan boldog, mint, amilyennek Te látszol...

De befejezem az offolást, mert ez itt ugye egy rendezvény fórum....
Előzmény: palánkos (138)