oktaclio Creative Commons License 2005.10.14 0 0 1790
Haló tesók!
Bemásolom ide is:

Mivel már régen játszottam szervezősdit, meg az igény is felmerült a pesti találkával kapcsolatosan, hát nesztek:

Október 30.-án hagyományteremtő jelleggel (mint a hónap uccsó vasárnapja) motoros összeröffenés! Mivel ez légyen az első, kicsit megcifrázom, hátha igy többeknek szimpatikus:
Találkozó helye: Csepeli Gyártelep, Központi út 20. (az egykori vezérigazgatóság épülete mellett) Itt egy mocis kiállítás van novemberig, gondoltam ezt megnézhetnénk először. Majd Dani jól megaszongya, hogy ez pontosan hol van - köcce! -, ha jól sejtem a helyet, akkor az időpont legyen 16.00 a gyártelep bejárata előtt. Ott megnézzük a kiállítást, és akkor onnan átgurulunk kipróbálni a pizzáriát, mely remélhetőleg bejön és ott tudunk majd összeröffeni. Ha valaki nem akar kiállítást nézni vagy nem ér rá, akkor 18.00-kor a Via Porto vagy valami ilyesmi a neve, a Szállítók útján, a BMW szervízzel szemben.
Vélemények, javaslatok? Ki jönne?
Elsősorban BIGes tali lenne, de persze szívesen látjuk a tiszteletbeli KTMes, Yamahás, Hondás, Suzukis, Kawasakis(?) és persze MZ-s (max. 1MZ-s/talalkozó!) :-))) motorosokat is.
Hajrá!

Itt elsősorban a pöstiekre gondolok, Miki, Elvis, Sárvi, Szabó Peti meg még aki el tud jönni. Dunaparti dumaparty.
BIGes fórumba jelezzétek, köcce.