blue-dragonfly Creative Commons License 2005.10.11 0 0 7020

Elméletileg ugye a kiindulási alap az az, hogy szabályosan csinálunk mindent. Azaz számolj monnyuk 400 hajózó státuszban levő emberkével... Szóval 4 gombóc/400 fő (ne vizsgáljuk a földrajzi elhelyezkedést vagy azt, hogy dolgozik-e az illető), azaz 1600 gombóc/ nap. Tételezzük fel, hogy télen nem esznek, nyáron akár többször is ehetnek az emberkék fagyit. Szóval ott tartunk, hogy 1600 gombóc / nap. Számolja már ki valaki, hogy mikor vagyok nullán!!! Valaki jó közgázos kellene, mert én ebbe csak tönkremegyek. Nem tudok ilyen számítást végezni... Egyáltalán mennyi ideig tud egy ilyen ketye dolgozni? 2 év? 10 év? Ugye nem kell spec alapanyagot beszerezni? De mi van azokkal, akik puncsosat szeretnének? (Én szeretem a puncsosat. Sok mazsolával) és ha valakinek tejalergiája van? Az nem repülhet? Ha igen akkor annak muszály fagyit enni????

 

 

Őrület. Már hullik a hajam. Főleg azért mert ezt a fagyigépet az ÉN pénzemből is vették, és rohadtul idegesít, hogy egyrészt baromságokra költik, de mégjobban idegesít, hogy ráadásul madárnak és hülyének is néznek. Valaki valahol kitalálta, hogy van még egy kis pénz valamelyik kereten és el kellene költeni. Ezzel még nincs gond, csak azzal, hogy egy el****ott beszerzés után nem rúgták ki a Bocskait és azt aki aláírta a beszerzést. Ennyi a problémám a dologgal. A nyugdíjas otthont/SZOT üdülőt/állatmenhelyet (tessék behelyettesíteni a szimpatikus szervezetet) lehet támogatni, de ne a HM költségvetésből. Annak megvan a rendszeresített költségvetési fejezete. Szerintem.

üdv

 

dragonfly

Előzmény: blue-dragonfly (7018)