CsA Creative Commons License 2005.10.11 0 0 177

csszabi

DE...

Ez van, ennyi köbcentihez 80-90 km/h mellett ilyen fordulatszám tartozik... Lehetne menni 5000-es fordulaton is (nekem az is magas), de akkor csak 58 km/h a sebesség. Én eljárnék annyival is, de a mögöttem jövő autósok 99%-a át akarna menni rajtam... :-(

Én úgy tippelem, hogy rendes karbantartás mellett 80-al hajtva is el fog menni legalább 70-80.000 km-t... Az SR-t használók tapasztalatai ezt igen alátámasztják...(Minden esetre én 3000 km után fogom cserélni az olajat, nem 6000-enként.)

drtty

Nem volt időm még beugrani a szervizbe, mivel a nyitvatartásuk kb. megegyezik a munkaidőmmel, és akkor még ott van 40 km a térben is... Elfogadtam, hogy ennyit tud (mocsokság a gyártók részéről, hogy nem szeretik megadni a végsebesség értékeket, nem úgy, mint az autóknál), bár kissé csalódtam, nem mintha többel akarnék tartósan járni, mint 80 km/h. A francia CE-megfelelősségi bizonylat szerint 97 km/h a maximális sebessége, ehhez jönne még hozzá, hogy a sebességmérők zöme felfelé csal (pl. az Astra Classicban ez pl. konzekvensen +10%), tehát én kb. 105-öt vártam óra szerint... :-(

Kiváncsi lennék, hogy a doboz mennyit fog le belőle, ha egyáltalán van hatása a végsebességre...

 

Ettől még teccik...

:-)))))

 

Üdv:

CsA

Előzmény: csszabi (176)