tweety83 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 5020

Hát lehet hogy nem 4 hanem  5 perces követés lesz, és akkor nem gond. Amúgy ha minden jól megy és sikerül átverekedni a papirháborún azt a dolgot, hogy az Esztergomi Desirók a Margit hídi kihúzóban forduljanak Kaszásdülő helyett akkor szükség lenne a 4 perces követésre. (megjegyzem, sokan azt mondták hogy az az akadálya ennek hogy nincs vonalismerete a mozdonyvezetőknek a HÉV-en, illetve az íves megállókban nem biztos hogy normálisan le-fe lehet szállni 

Namármost szerintem Kaszásülő és Árpád híd megállón kívül máshol nem is kellene megállni, szóval szerintem nem lenne egy halott dolog ez, jó lenne a HÉV-nek, mert kevesebb lenne a zsúfoltság, jó lenne a MÁV-nak, mert szerintem nagyon sokan átszoknának a buszról a vonatra  ha lenne egy normális belső végállomás (viszont ha Kaszáson  végállomásoztatjuk a 2-es vonalat akkor szívás van, mert még utasokat is fogunk veszteni ezzel)

 

Bár ahogy most hallom, már a 2-es vonal szerelvényei sem bírják ezt a tömeget, szóval nem ártana mégtöbb jármű beszerzése.

Előzmény: keton (5019)