Renraku Creative Commons License 2005.10.09 0 0 34
ugy látom talán frissül a honlapuk.

Végigböngésztem a tanári kart, hogy kik azok, akik tanítottak még engem is...persze nem tudom mennyire friss a lista....


Dr. Bertha Árpád - biológia én szerettem a biológiát, jól is tartotta viszonylag, ahogy visszagondolok, de csak egy évig, aztán átvette Rajkiné...

Császár Anikó - orosz huh kemény volt, bár így visszagondolva igazságos: tudtál, akkor no problem, ha nem tudtad a piszáty ragozását, akkor az szívás...:)))...aztán átvette tőle Varga Etelka....:)))

Horváth Edit - magyar a vége felé, hááááát valahogy nem volt az osztállyal egy hullámhosszon.....vagy csak a vége felé már komolyabb témák voltak??...:))) előtte Rezső Judit jóóó laza közkedvelt és csinos...huh....ő előtte pedig asszem a legjobb, sajnos csak fél évig: Kiczinger Arianne (remélem jól írom a nevét): akkor volt pályakezdő, lelkes, lelkiismeretes, sajnos az osztály zöme nem kímélte....

Horváthné Hartmann Rita - a lányok tesitanára én passzolom


Horváth Ferenc (Rita férje): filozófia vagy mi (nem tudom azonos e a listában szereplő németes Jenővel)....mindenesetre komoly tárgy volt piszok komolyan tartva:DDD

Dr. Kovácsné Fábián Beáta - osztályfőnök, fizika, matek....hehe osztályfőnökről vagy jót, vagy semmit....érettségi után két évvel már nem köszönt vissza az utcán....


Dr. Molnár József - kémia azt hiszem a legjobbak egyike (talán Marci Néni vetélkedhetett vele csak): az is szerette, aki a kémiát utálta....


Takács Andrea - ének szintén a fiatal korosztály, egyesek szerint elég nagy pofa-faktorral...engem az zavart, hogy gyenge kappanhangunk ellenére is folyton éneklésre kényszerített.....





Ennyi, nem sokan maradtak, tán még vagy ketten, akik akkor is ott voltak, de minket nem tanítottak.......


Elnézve a névsort Sölét-Ormos Judit szerintem meg távoli rokon....:))))


Előzmény: el mariachi_ (33)