Oldspieler_50 Creative Commons License 2005.10.08 0 0 82
Szóval a hokit sokféleképpen lehet játszani.Vagy úgy, hogy majdnem magasabb szellemi szinten mint a sakk, vagy mint a focit. Ha nem megy ésszel akkor próbáljuk erővel. Kanadában a fizetési sapka csúcsán az európai játékosok vannak többen. Ők az eszükért , tudásukért kapják a lét. A többi sem rossz, de egyszerüsitik a játékot, a pozíció a lényeg , és a sansz. A bunyót már a főnökök sem dijazzák. A sérülés sokba kerül/ a humánum sem mellékes/ A közönség érti a játékot nem csak a balhé hoz pénzt. Heti két-három meccs zsinorban, bizti, hogy levezeti mindenki belső feszültségét. Az edző pedig játékot követel, nem muszály verekedni. Amit én adok , azt kétperc múlva vissza is kaphatom. Mindíg van erősseb, jobb pozicióban lévő, aki törleszthet. sztem , jobb a játék.