Sziasztok!
Hát ma végleg leszerződtünk,nincs visszaút :). Ez persze már egy jelképes macera volt az előszerződéshez képest,de végre megint utalhatunk pénzt :)
Peti!
valami miatt számomra a 60% az a szerkezetkész állapot,de ez akár hülyeség is lehet . Jól kisegítettelek. Ugye Ti is az OTP-nél vesztek fel hitelt? Már intézitek? Nagy macera? Jaaaaaaaaaj,én ezt a részt úgy utálom.
Amay light!
Nem lehetne Téged vmi snassz mezei néven,mondjuk Lacinak vagy Pistinek szólítani? Ha már tudjuk a lakásod számát és láttunk is személyesen,úgyis megtalálunk,bármilyen fedőnevet használsz :). A csodabárpult nagyon jól hangzik,ha lesz róla vmiféle terv, megmutatod? Nekünk a bárszék kipipálva, ikeás, és amikor ide beköltöztünk az első bútoraink között szerepelt, vajon miért?
Neekee!
Nincs is messze!!!! Addig majd jössz szomszédolni,2007-ben meg majd irigykedünk Rád,hogy csodaszép új kéród van a mi idejétmúlt lepukkant kéglinkhez képest :)
Üdv mindenkinek
Gabi