EXÖRSZÁJZBÚK Creative Commons License 2005.10.05 0 0 68

Colonel,...már mondtam , nem benned van a baj!(ezt most komolyan mondom!!!)

Te csak úgy reagálsz, ahogy talán (...sőt biztos) én is reagálnék ennyi minden hallatán!!!

Bevallom, lelki sérült vagyok, és pont ez az ok, amiért pont bennetek látom a menekvést...

Mint amikor csoport terápiára jár valaki, és elmondja a baját!

Csak az én bajom ez esetben nem a drog,vagy a pia, hanem pont a hadsereg múltja....

Nekem már az is elég, hogy legalább végig halgattál, ...hiszen igyis ég a pofám, hogy ennyi intim dolgot elmeséltem magamról és családomról!

Azt tudom, hogy úgysem élsz vissza a bizalmammal, és ez az 1 ami legalább megnyugtat...

Tudod csak az a szar amikor aludni megyek ,...mert sokszor(nagyonsokszor) még álmaimban is visszajönnek a megtörtént dolgok.

Viszont ha ezekután megkérhetlek 1 dologra, akkor az pont nem az lenne hogy befogd a szád, hanem hogy elmondjad az őszinte véleményed, vagy esetleg amit itt (is)beszéltek erről az emberek...

Jugóban sem sokan tudnak róla, mert az ottaniak(átlag emberek) elég tájékozatlanok.

Bevallom katonaság előtt én sem tudtam semmit ezekről a dolgokról!!!

Én viszont annyit elárulok  cserébe, hogy pl. UFOkkal kapcsolatos dolgokba nem avattak minket bele,mert szerintem ezzel nem is foglalkoztak(kellőkép)

Szóval erről tényleg semmi ottani infom nincs.....

De arra figyelj, ha a Horvát tengerparton jársz ne lepődj meg ha csak úgy előbukkan a semmiből 1 repülő...

Nem a semmiből jön ki, hane a hegy aljában levő jól elrejtett titkos startpájáról.

Legalábbis háború előtt még igy volt....

A búvár kiképzésem alatt nemmessze a bázisunktól ezt is a saját szememmel  élőben láttam,..és ledöbbentem.

Katona társaim pedig ezért kinevettek......hogy Vajdasági létemre ilyenekről még nem tudok..

Na de előtte pl. erről is honnan tudhattam volna....