Penész Creative Commons License 2005.10.04 0 0 2775
Kanizsán születtem, itt lakom és itt is dolgozom a platánok és háromszögű terek városában... No, emberek, Kanizsaiak! Kicsit régen szólottunk már egymáshoz...(sajnos én is csak ritkán tudok leülni a gép elé) Pedig azért történnek dolgok itt a városban. Például ha végigmegyek a Honvéd utcán, finoman szólva is úgy néz ki, mint ahova egy bomba csapott volna be. Pedig még csak pár hónapja dolgoznak ezen a rövid szakaszon a vízmű emberei hogy kicseréljék a vízvezetéket meg a szennyvizet. Ma hallottam, hogy levonulnak a területről és csak március végén tervezik hogy helyreállítják az utat. Addig egy poros-sáros földút marad az utca, az arra lakók meg ugyan kit érdekelnek... hiába, Magyarországon élünk. Persze történik más is a városban, hiszen dolgoznak a régészek is amint azt a híradásokból megtudhattuk. Meg hát létezik valami új városrendezési terv (erről például nagyon keveset tudok), vagy időnként Kórház ad kölcsön százmilliókat a városnak mert az bizony pénzügyi gondokkal küzd, vagy gondolom azt is kevésbé köztudott, hogy jelenleg egyetlen mentőorvos sem dolgozik a kanizsai mentőállomáson. Nyílt egy újabb nagy áruház, állítólag még tüzijáték is volt (persze én mindig mindenről lemaradok), és még biztosan fel lehetne sorolni pár dolgot, úgyhogy tessék hozzászólni... csak bátran...