Köszi szépen a címeket, most már van címem, meg telefonszámom is. Akár költözhetnénk...
Valóban én is elvesztettem a türelmemet. Az én frusztrációm lefgőbb oka, hogy kb. 2 hónapja lezártuk a műszaki átadást, és akkor már totál kész volt a lakás, csak pár apró részlet hiányzott, és nehezen viseltem, hogy nem tudunk beköltözni, miközben ott áll üresen a teljesen kész lakás. Most már remélem tényleg 1 hét, és valóra válik az álom :)
Kötbér ügyben én nem vagyok érintett, mert ügyesen aláírattak velem egy papírt, miszerint lemondok a kötbérről, mivel egyéni módosításokat kértem. Hát nem hiszem, hogy amiatt késtek ennyit, mindenesetre így semmi sem jár nekem. Az viszont érdekelne, hogy aki nem írt alá ilyet az mennyit kap, illetve hogy gaffot milyen indokkal tudták lapttintani . Arra is kíváncsi lennék, hogy 2003-ban mennyivel voltak olcsóbbak ugyanezek a lakások, és hogy akkor mi volt a tervezett határidő.
Az október 3 elég biztos helyről származó infó, mindezzel együtt nem vállalok felelősséget érte, de bízom benne. Persze az az átadások kezdetének az időpontja, és lévén szó kb 200 lakásról (a szolgáltató központ lakásait szerintem csak később adják át), el fog tartani a folyamat pár hétig biztos. Szóval lehet, hogy most érdemes aktívnak lenni (értsd: hívogatni őket), hogy minél előbbre kerüljön az ember a sorban.
Mindenkinek jó készülődést a mihamarabbi költözésre!