Steve the Great Creative Commons License 2005.09.23 0 0 137
Most láttam:
"Itt az összes kedvenc a meklaren (sic!) forma egyestől a némi ízlésképzést igénylő citroen xyz-ig..."
"a sorozatok egyes részei megdöbbentőek is lehetnek" (ha még nem volt)
"...győződj meg róla, és még sok más érdekesség"
Vazze...

Hogy kicsit a tartalomhoz is szóljak: Összességében tetszenek azok az "ismeretterjesztő" filmek, melyek letünt korok élővilágát mutatják be á lá Jurassic Park, jobb-rosszabb CG-vel életrekeltve a jószágokat. Ha nem is ez volt a valóság, mindenképpen érdekfeszítő alkotások. Láttam ilyenből dinoszauruszost és az ember elődeit bemutatót is.
Persze azért azt elfelejtik hangsúlyozni, hogy sokminden a készítők és a tanácsadók fantáziájára épül... Ugyanakkor határozottan "tudománytalan", hogy nevekkel és érzelmekkel ruháznak fel benne minden olyan lényt, aminek maximum 2 szeme és 4 lába van...
Hasonló alapúak, viszont szerintem teljesen légbőlkapottak azok a filmek, melyek egy feltételezett idegen bolygó ill. a Föld sok 100 év múlva látható élőlényeit mutatják be. Ezért határozottan bántotta a fülem (nem csak a szokásos minősíthetetlen szinkron miatt) az ajánlóban: "tudjaa meg, hogy a tudomány szerint mivanaz űrben!"
Előzmény: Csillusmaki (136)