nord Creative Commons License 2005.09.19 0 0 241

De nem is tudom, hogy miért, de olyan érzésem van állandóan, mintha ülnék az Opelomban, s egy Ferraris mellém jönne az úton, s kilómétereken keresztül arról győzködne, hogy a Ferrari jobb, s miért nem azt veszek. Ez szerintetek ferr????

 

Szép a hasonlat, csak nem igaz:)

Nem a ferraris ment az opelos mellé, hanem idejött egy trabantos, hogy melyiket vegye: a vadiúj opelt, vagy ugyanannyiért egy ferrarit!

Néhány ferraris tulaj (akik előtte opellel jártak:)), egészen egyszerűen elmondta a véleményét a két gépről - saját tapasztalatok alapján...

No ez a topic valahogy így indult;)

 

 

 

Csak nekem, a tudatlannak kissé abszurd, hogy fényszegény helyen akarsz FÉNYképezni.

 

De miért? Egy gyönyörű naplemente, vagy ködfátyolba burkolódzó hajnali folyópart képe nekem ugyanolyan szép lehet, mint pl. a legjobban sikerült portré a lányomról.

És hidd el, nagyon  jó érzés az, amikor tényleg ugyanazt a látványt / érzést tudod közvetíteni a családnak, ismerősöknek, amit Te láttál és lefényképeztél.

 

 

És tudod, hogy valaki még nem fogott egyik géptípusból sem a kezébe, azért nem kellene azt mondani, hogy tök hülye

 

Ezt biztos nem mondtam. Annyit viszont igen, hogy talán hihetőbbnek tartom annak az indokát, aki a két rendszert párhuzamosan használja, mint azét, aki egyiket se.:)

 

Üdv.

Előzmény: _jonnyferr_ (231)